Μονάδα ελέγχου 8C-SHEDA1 51307186-175 Honeywell Industrial Automation

Κατασκευαστής: Honeywell
Αριθμός ανταλλακτικού: 8C-SHEDA1 51307186-175
Προέλευση: ΗΠΑ
Κατάσταση: ολοκαίνουργιο
Χρόνος παράδοσης: 3-5 ημέρες
Κωδικός HS: 8537101190
Βάρος αποστολής: 0,34 kg
Όρος πληρωμής: 100% τραπεζική μεταφορά εκ των προτέρων
Τεχνικά έγγραφα, υποστήριξη πιστοποιητικού COO
Αποστολή ερώτησής
Περιγραφή

Επισκόπηση προϊόντος

Ο8C-SHEDA1 (51307186-175)είναι μια ενότητα αιχμής-βιομηχανικού αυτοματισμού που προσφέρει εξαιρετική απόδοση, αξιοπιστία και εύκολη ενσωμάτωση. Σχεδιασμένο για έλεγχο ακριβείας, παρακολούθηση-σε πραγματικό χρόνο και αποτελεσματική διαχείριση πόρων, υπερέχει στην κατασκευή, τον έλεγχο διεργασιών και τη διαχείριση ενέργειας, ελαχιστοποιώντας το χρόνο διακοπής λειτουργίας. Κατασκευασμένο με προηγμένη τεχνολογία, το8C-SHEDA1εξασφαλίζει απρόσκοπτη επικοινωνία, βελτιωμένα διαγνωστικά και αβίαστη ενσωμάτωση σε νέες ή υπάρχουσες ρυθμίσεις. Ο συμπαγής σχεδιασμός, η ισχυρή λειτουργικότητα και η ανθεκτικότητά του το καθιστούν ιδανική,-λύση που διαρκεί για τον εκσυγχρονισμό των διαδικασιών ελέγχου σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα.

8C-SHEDA1 51307186-175

Προδιαγραφές προϊόντος

 

Αριθμός μοντέλου 8C-SHEDA1 51307186-175
Τύπος Μονάδα Ελέγχου Βιομηχανικού Αυτοματισμού
Τάση εισόδου 24 VDC (ονομαστική)
Κατανάλωση ρεύματος 7 W
Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας -10 μοίρες έως 60 μοίρες
Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης -20 μοίρες έως 85 μοίρες
Υλικό Σύνθετα υλικά υψηλής- αντοχής
Τύπος τοποθέτησης Δυνατότητα τοποθέτησης σε ράγα DIN
Υποστηρίζονται πρωτόκολλα επικοινωνίας Modbus, Profibus, Ethernet/IP, EtherCAT
Χρόνος απόκρισης 6 ms
Προστασία του Περιβάλλοντος Αξιολόγηση IP20 (εσωτερική χρήση)

 

Πλεονεκτήματα προϊόντος

8C-SHEDA1 51307186-175 datasheet

 

  • Στιβαρή και αξιόπιστη κατασκευή:Σχεδιασμένο να λειτουργεί σε σκληρά βιομηχανικά περιβάλλοντα, το 8C-SHEDA1 προσφέρει ανθεκτική κατασκευή, εξασφαλίζοντας μεγάλη διάρκεια ζωής. Ο στιβαρός σχεδιασμός του επιτρέπει να αντέχει σε υψηλές θερμοκρασίες, κραδασμούς και περιβαλλοντικούς παράγοντες που είναι συνηθισμένοι σε βιομηχανικά περιβάλλοντα.
  • -Φιλική διεπαφή χρήστη:Η μονάδα διαθέτει μια-φιλική διεπαφή, η οποία απλοποιεί τη διαμόρφωση και τη λειτουργία. Ο απλός σχεδιασμός του επιτρέπει την εύκολη εγκατάσταση και υποστηρίζει γρήγορη αντιμετώπιση προβλημάτων, μειώνοντας τον χρόνο που απαιτείται για εκπαίδευση και τεχνική υποστήριξη.
  • Προηγμένα διαγνωστικά:Το 8C-SHEDA1 είναι εξοπλισμένο με ενσωματωμένες-διαγνωστικές δυνατότητες που παρακολουθούν συνεχώς την υγεία του συστήματος. Αυτά τα διαγνωστικά βοηθούν στην έγκαιρη ανίχνευση σφαλμάτων και επιτρέπουν στους χειριστές να λαμβάνουν διορθωτικά μέτρα πριν κλιμακωθούν τα προβλήματα, βελτιώνοντας την αξιοπιστία του συστήματος.
  • Ευέλικτες Επιλογές Επικοινωνίας:Η μονάδα υποστηρίζει πολλαπλά πρωτόκολλα επικοινωνίας, συμπεριλαμβανομένων των Modbus, Profibus, EtherCAT και Ethernet/IP, επιτρέποντας την απρόσκοπτη ενσωμάτωση με ένα ευρύ φάσμα συστημάτων ελέγχου και διασφαλίζοντας τη συμβατότητα με τα βιομηχανικά πρότυπα.

 

 

 

Συχνές ερωτήσεις

 

Ε1: Πώς ενσωματώνεται το 8C-SHEDA1 με τα υπάρχοντα συστήματα αυτοματισμού;

A1: Το 8C-SHEDA1 έχει σχεδιαστεί για να είναι συμβατό με μια μεγάλη ποικιλία βιομηχανικών συστημάτων ελέγχου. Υποστηρίζει πολλά πρωτόκολλα επικοινωνίας, συμπεριλαμβανομένων των Modbus, Profibus, EtherCAT και Ethernet/IP, καθιστώντας εύκολη την ενσωμάτωση στην υπάρχουσα υποδομή αυτοματισμού.

Ε2: Μπορεί το 8C-SHEDA1 να χρησιμοποιηθεί σε επικίνδυνα περιβάλλοντα;

A2: Το 8C-SHEDA1 έχει σχεδιαστεί για χρήση σε εσωτερικούς χώρους και έχει βαθμολογία IP20, η οποία προσφέρει προστασία από τη σκόνη και τη φυσική ζημιά. Για επικίνδυνα ή εξωτερικά περιβάλλοντα, ενδέχεται να απαιτούνται πρόσθετα προστατευτικά περιβλήματα ή πιστοποιήσεις.

Ε3: Ποιος είναι ο μέγιστος αριθμός συσκευών στις οποίες μπορεί να συνδεθεί το 8C-SHEDA1;

A3: Ο αριθμός των συσκευών που μπορούν να συνδεθούν στο 8C-SHEDA1 εξαρτάται από το συγκεκριμένο πρωτόκολλο επικοινωνίας που χρησιμοποιείται. Συνήθως, η μονάδα μπορεί να υποστηρίξει έως και 50 συσκευές σε μια τυπική εγκατάσταση, αλλά αυτό μπορεί να διαφέρει ανάλογα με την αρχιτεκτονική δικτύου και τους περιορισμούς πρωτοκόλλου.

Ε4: Πώς χειρίζεται το 8C-SHEDA1 τις υπερτάσεις ή τις διακοπές ρεύματος;

A4: Το 8C-SHEDA1 περιλαμβάνει ενσωματωμένη-προστασία από υπερτάσεις για προστασία από μικρές διακυμάνσεις ρεύματος. Ωστόσο, για συνεχείς διακοπές ρεύματος ή διακυμάνσεις, συνιστάται η χρήση αδιάλειπτης παροχής ρεύματος (UPS) για την προστασία του συστήματος.

Ε5: Πώς μπορώ να διαμορφώσω το 8C-SHEDA1 για το σύστημά μου;

A5: Το 8C-SHEDA1 συνοδεύεται από μια διαισθητική διεπαφή χρήστη και λεπτομερείς οδηγίες ρύθμισης, καθιστώντας τη διαμόρφωση απλή. Περιλαμβάνει επίσης εργαλεία λογισμικού για εύκολη ρύθμιση παραμέτρων και διατίθεται τεχνική υποστήριξη για την αντιμετώπιση προβλημάτων εάν είναι απαραίτητο.

 

γιατί να επιλέξουμε εμάς;

 

Είμαστε οι έμποροι ανταλλακτικών βιομηχανικού αυτοματισμού. Παρέχουμε μονάδα PLC, τεμάχια κάρτας DCS, τεμάχια κάρτας συστήματος ESD, τεμάχια κάρτας συστήματος παρακολούθησης κραδασμών, μονάδα συστήματος ελέγχου τουρμπίνας ατμού, ανταλλακτικά γεννήτριας αερίου, έχουμε δημιουργήσει τη σχέση με τους διάσημους παρόχους υπηρεσιών συντήρησης προϊόντων PLC DCS στον κόσμο.

Πλεονεκτικά προϊόντα που παρέχουμε:

 [Bently Nevada || ΑΒΒ || Άλεν-Μπράντλεϊ Ρόκγουελ || ICS || Triconex || Honeywell || Foxboro || GE|Siemens || Μουρ || Έμερσον || Ovation || Westinghouse || Epro || Yokogawa || Yaskawa || Schneider Modicon Quantum || HIMA || B&R || Woodward || Woodhead || Prosoft || Μπάχμαν || ΕΝΤΕΚ]

 

Είναι8C-SHEDA1 51307186-175δεν είναι το κομμάτι που θέλεις;

Ρίξτε μια ματιά στην υπόλοιπη ιστοσελίδα μας για να δείτε τι άλλο έχουμε να προσφέρουμε!

 

Πώς να επικοινωνήσετε μαζί μας;

 

 Διευθυντής: Βίκυ
 E-mail:sales7@apterpower.com 
 Καλέστε ή Whatsapp:+8618030175807 

 

 Hot Tags:8c sheda1 51307186 175,8c sheda1 51307186 175 pdf,8c sheda1 51307186 175 φύλλο δεδομένων,8c sheda1 51307186 175 sell,8c sheda1 51307186 175 εγχειρίδιο, 8c sheda1 51307186 175 νέο

 

 

 

Δημοφιλείς Ετικέτες: 8c-sheda1 51307186-175 μονάδα ελέγχου βιομηχανικού αυτοματισμού honeywell, 8c-sheda1 51307186-175 κατασκευαστές μονάδων ελέγχου βιομηχανικού αυτοματισμού honeywell, προμηθευτές

Αρνηση:

Η PLCleader πουλά νέα και πλεονάζοντα προϊόντα και αναπτύσσει κανάλια για την αγορά τέτοιων προϊόντων. Αυτός ο ιστότοπος δεν έχει εγκριθεί ή αναγνωριστεί από κανέναν από τους αναφερόμενους κατασκευαστές ή εμπορικά σήματα.

Το PLCleader δεν είναι εξουσιοδοτημένος διανομέας, αντιπρόσωπος ή αντιπρόσωπος των προϊόντων που εμφανίζονται σε αυτόν τον ιστότοπο. Όλα τα ονόματα προϊόντων, τα εμπορικά σήματα, τα εμπορικά σήματα και τα λογότυπα που χρησιμοποιούνται σε αυτόν τον ιστότοπο αποτελούν ιδιοκτησία των αντίστοιχων κατόχων τους. Η περιγραφή, η εξήγηση ή η πώληση προϊόντων με αυτές τις ονομασίες, εμπορικά σήματα, εμπορικά σήματα και λογότυπα είναι μόνο για σκοπούς αναγνώρισης και δεν προορίζεται να υποδείξει οποιαδήποτε συσχέτιση ή εξουσιοδότηση από οποιονδήποτε κάτοχο δικαιωμάτων.